Loading...
Sterktelijst VTTL Heren


Volgnr Index Aansluitingsnr Naam Klassement
1
1
512448
TEMMERMAN SANDER
C0
2
3
514159
BAELE MATTHIAS
C2
3
3
516595
WAUTERS JORDI
C2
4
6
514366
ANDRIES JENS
C4
5
6
504898
COLPAERT ELI
C4
6
6
514289
JANSSENS LUKA
C4
7
11
504265
FOUBERT DIMITRI
C6
8
11
505681
HEYNDERICKX MICHIEL
C6
9
11
504325
LAMONT LEO
C6
10
11
503955
OP DE BEECK JEREMY
C6
11
11
503409
VANHAVERE FILIP
C6
12
13
522310
DE MOOR GUIDO
D0
13
13
523277
DETRAZEGNIES LUCAS
D0
14
18
508676
DONCKERS KURT
D2
15
18
504723
INGHELS JAN
D2
16
18
516597
LUBBERSEN LODE
D2
17
18
518138
THIERENS JELLE
D2
18
18
519219
VAN DAELE JORDY
D2
19
25
504644
BORRY PASCAL
D4
20
25
504905
HUYGHE JENS
D4
21
25
503929
JANSSENS GUNTER
D4
22
25
520964
SMET BELLE
D4
23
25
511682
STEVENS DANIEL
D4
24
25
510498
VAN DAELE HARRY
D4
25
25
505005
VAN DAELE WIM
D4
26
26
501812
WITTOCX FILIP
D6
27
31
516593
CARMELIET WARD
E0
28
31
508520
CELIS YANNICK
E0
29
31
511707
DE SMEDT KARINE
E0
30
31
514287
GEERTS JITSKE
E0
31
31
520739
VERLEY GERT
E0
32
38
516897
BAETENS JULES
E2
33
38
518004
D HEER ROBIN
E2
34
38
505122
DE BURGGRAVE ANTOINE
E2
35
38
505682
DE CORT ERWIN
E2
36
38
523276
DE SMIDT AIDEN-QUINN
E2
37
38
520738
LUBBERSEN JURGEN
E2
38
38
519220
ROTTHIER SEPPE
E2
39
42
514248
BAETENS MAGDA
E4
40
42
503956
CALLEBAUT PETRA
E4
41
42
524765
VANDECASTEELE CHRIS
E4
42
42
504907
VANDENHENDE NICOLE
E4
43
48
504209
BRACKE GERT
E6
44
48
504901
DE MEIRICHY KEVIN
E6
45
48
503896
FAEMS GREET
E6
46
48
518226
HEYMANS ROBIN
E6
47
48
522389
SMET DIRK
E6
48
48
503410
VANDERVREKEN STEVE
E6
49
52
526159
DE RUDDER JOHAN
NG
50
52
524620
OP DE BEECK LENN
NG
51
52
526254
VAN DAM JELLE
NG
52
52
526278
VAN DE VOORDE ROBBE
NG


Rangschikking VTTL


Afdeling 1 - Prov. Oost-Vl. - Heren:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
TTC Merelbeke C
19
16
0
3
228
76
763
363
54
2
TTC Maldegem A
19
13
2
4
191
113
678
503
49
3
TTC Nova Opdorp vzw A
20
13
5
2
195
125
697
515
48
4
KTTC Meteor Oudenaarde A
19
11
4
4
187
117
671
492
45
5
TTC Rooigem Gent VZW E
20
11
6
3
189
131
694
568
45
6
TTC Knal Deinze A
19
9
9
1
149
154
540
575
37
7
TTC Sint-Pauwels vzw B
19
9
9
1
152
151
583
585
37
8
TTC Temse A
19
7
12
0
120
184
486
665
33
9
Tafeltennisclub A
19
4
10
5
128
176
532
666
32
10
TTC Merelbeke D
19
4
12
3
106
198
481
680
30
11
TTC Sleidinge A
19
4
14
1
106
198
479
693
28
12
TTC Rooigem Gent VZW F
19
0
18
1
88
216
426
725
20

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 3C - Prov. Oost-Vl. - Heren:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Tafeltennisclub B
17
16
0
1
196
76
642
356
50
2
TTC Hof Ter Burst A
17
13
3
1
189
83
642
368
44
3
TTC Galmaarden B
17
12
5
0
161
110
544
442
39
4
TTC Sleidinge C
17
10
6
1
159
112
561
443
38
5
TTC Merelbeke F
17
8
7
2
148
124
567
473
35
6
TTC Rooigem Gent VZW I
19
6
12
1
131
173
542
605
32
7
TTC Knal Deinze C
17
5
8
4
126
146
480
529
31
8
KTTC Meteor Oudenaarde C
17
5
9
3
114
158
453
553
30
9
TTC Denderleeuw 2001 A
18
5
11
2
119
169
444
598
30
10
TTC Melsele B
18
5
12
1
94
194
385
652
29
11
TTC Ronse B
18
2
14
2
98
190
424
665
24

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 3D - Prov. Oost-Vl. - Heren:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
KTTC Meteor Oudenaarde B
18
18
0
0
216
72
725
374
54
2
Tafeltennisclub C
17
15
1
1
186
86
656
395
48
3
TTC Erembodegem B
18
14
4
0
187
101
652
459
46
4
TTC Nova Opdorp vzw B
18
10
5
3
174
114
633
487
41
5
TTC Lansweeper Hamme C
17
9
8
0
150
122
568
473
35
6
TTC Aaigem B
17
7
9
1
112
160
453
602
31
7
TTC Kruibeke vzw C
17
5
9
3
127
145
494
548
30
8
TTC Temse B
19
6
13
0
120
184
489
641
30
9
TTC Merelbeke G
17
4
10
3
119
153
488
552
28
10
TTC Egmont Zottegem B
17
2
15
0
87
185
408
648
21
11
TTC HNO Assenede B
17
0
16
1
58
214
312
699
18

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 3B - Prov. Oost-Vl. - Heren:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
TTC Ronse A
17
14
2
1
182
90
627
394
45
2
TTC HNO Assenede A
18
12
4
2
173
115
628
464
44
3
TTC Grimminge A
17
11
6
0
176
96
604
411
39
4
Tafeltennisclub D
18
9
8
1
144
144
548
540
37
5
TTC Lobos-Lochristi B
17
8
7
2
143
129
536
485
35
6
TTC De Pinte B
18
8
10
0
145
143
552
537
33
7
TTC Sterke Stut Oosterzele VZW B
17
7
9
1
134
138
520
512
32
8
TTC Nova Opdorp vzw C
18
6
9
3
122
166
451
601
31
9
TTC Galmaarden C
18
6
11
1
116
172
480
623
31
10
TTC Kruibeke vzw D
17
5
10
2
105
167
435
610
29
11
TTC Triumph Ge Mo B
17
2
12
3
96
176
416
620
24

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 4B - Prov. Oost-Vl. - Heren:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
TTC Ninove C
19
19
0
0
279
25
870
177
57
2
Tafeltennisclub E
19
15
4
0
195
109
681
459
49
3
TTC De Pinte C
19
11
6
2
171
133
632
525
43
4
TTC Stekene VZW G
19
12
6
1
163
141
585
558
43
5
TTC Grimminge B
19
9
8
2
158
146
548
573
38
6
KTTC Meteor Oudenaarde D
19
8
8
3
149
155
573
571
38
7
TTC Triumph Ge Mo C
19
7
10
2
138
166
530
604
35
8
TTC HNO Assenede C
19
7
11
1
147
157
581
588
34
9
TTC Sterke Stut Oosterzele VZW D
19
6
13
0
108
196
454
675
31
10
TTC Olsene vzw C
19
6
13
0
107
197
419
662
31
11
TTC Ouwegem B
19
5
11
3
124
180
504
639
31
12
De Orchidee Wetteren D
19
1
16
2
85
219
360
706
23

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 4A - Prov. Oost-Vl. - Heren:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
TTC Erembodegem C
19
19
0
0
248
56
795
322
57
2
TTC Zele C
19
15
4
0
203
101
703
448
49
3
TTC Merelbeke H
19
13
6
0
196
108
670
464
45
4
TTC Gent V.Z.W. B
19
10
8
1
153
151
582
574
40
5
TTC Galmaarden D
19
9
9
1
151
153
582
563
38
6
TTC Sint-Pauwels vzw F
19
8
9
2
128
176
542
650
37
7
TTC Ouwegem A
19
7
10
2
143
161
558
590
35
8
TTC Maldegem C
19
6
10
3
137
167
543
617
34
9
TTC Nova Opdorp vzw E
19
5
9
5
131
173
533
635
34
10
TTC Temse C
19
6
11
2
125
179
489
647
33
11
Tafeltennisclub F
19
3
12
4
114
190
475
671
29
12
TTC Egmont Zottegem C
19
2
15
2
95
209
424
715
25

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 5E - Prov. Oost-Vl. - Heren:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
TTC De Pinte D
15
14
1
0
204
36
645
192
43
2
TTC Sterke Stut Oosterzele VZW E
15
13
2
0
163
77
549
334
41
3
TTC Sleidinge E
16
11
4
1
147
109
469
406
39
4
TTC Sint-Pauwels vzw G
16
10
4
2
157
99
549
403
38
5
TTC Stekene VZW H
16
7
8
1
118
138
455
507
30
6
Tafeltennisclub G
15
7
8
0
135
105
491
406
29
7
TTC Zomergem D
15
4
11
0
82
158
337
552
23
8
TTC Kruibeke vzw G
15
4
10
1
81
159
326
501
22
9
TTC Lansweeper Hamme I
15
2
12
1
81
159
357
542
20
10
TTC Egmont Zottegem D
16
2
14
0
64
192
299
634
20

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.



Kalender en uitslagen VTTL


Afdeling 1 - Prov. Oost-Vl. - Heren:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2018-09-15
19:30:00
A
Rooigem-Gent F
10-6
2
2018-09-22
19:00:00
St. Pauwels B
A
12-4
3
2018-09-29
19:30:00
A
Merelbeke D
12-4
4
2018-10-05
20:00:00
Merelbeke C
A
12-4
5
2018-10-20
19:30:00
A
Nova A
7-9
6
2018-11-03
19:30:00
A
Sleidinge A
5-11
7
2018-11-10
19:00:00
Temse A
A
12-4
8
2018-11-17
19:30:00
A
Maldegem A
8-8
9
2018-11-23
20:15:00
Knal A
A
8-8
10
2018-12-01
19:30:00
A
Rooigem-Gent E
8-8
11
2018-12-08
19:30:00
Meteor A
A
10-6
12
2019-01-11
20:00:00
Rooigem-Gent F
A
8-8
13
2019-01-19
19:30:00
A
St. Pauwels B
7-9
14
2019-01-25
20:00:00
Merelbeke D
A
11-5
15
2019-02-02
19:30:00
A
Merelbeke C
0-16
16
2019-02-15
20:00:00
Nova A
A
12-4
17
2019-02-08
20:00:00
Sleidinge A
A
7-9
18
2019-03-09
19:30:00
A
Temse A
11-5
19
2019-03-16
19:30:00
Maldegem A
A
8-8
20
2019-03-23
19:30:00
A
Knal A
21
2019-03-29
20:00:00
Rooigem-Gent E
A
22
2019-04-06
19:30:00
A
Meteor A

Afdeling 3C - Prov. Oost-Vl. - Heren:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2018-09-15
19:30:00
B
Galmaarden B
10-6
2
0000-00-00
00:00:00
Vrij
B
3
2018-09-29
19:30:00
B
D'leeuw 2001 A
13-3
4
2018-10-05
20:00:00
Merelbeke F
B
3-13
5
2018-10-20
19:30:00
B
Hof ter Burst A
11-5
6
2018-11-03
19:30:00
B
Rooigem-Gent I
10-6
7
2018-11-10
19:00:00
Melsele B
B
2-14
8
2018-11-17
19:30:00
B
Ronse B
13-3
9
2018-11-23
20:15:00
Knal C
B
3-13
10
2018-12-01
19:30:00
B
Sleidinge C
13-3
11
2018-12-08
19:30:00
Meteor C
B
4-12
12
2019-01-11
20:00:00
Galmaarden B
B
7-9
13
0000-00-00
00:00:00
B
Vrij
14
2019-01-25
19:30:00
D'leeuw 2001 A
B
2-14
15
2019-02-02
19:30:00
B
Merelbeke F
12-4
16
2019-02-15
20:00:00
Hof ter Burst A
B
8-8
17
2019-02-22
20:00:00
Rooigem-Gent I
B
6-10
18
2019-03-09
19:30:00
B
Melsele B
12-4
19
2019-03-15
20:00:00
Ronse B
B
7-9
20
2019-03-23
19:30:00
B
Knal C
21
2019-03-29
20:00:00
Sleidinge C
B
22
2019-04-06
19:30:00
B
Meteor C

Afdeling 3D - Prov. Oost-Vl. - Heren:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2018-09-15
19:30:00
C
Kruibeke C
9-7
2
2018-09-21
20:15:00
HNO Assenede B
C
1-15
3
2018-09-29
19:30:00
C
Merelbeke G
13-3
4
0000-00-00
00:00:00
Vrij
C
5
2018-10-20
19:30:00
C
Nova B
12-4
6
2018-11-03
19:30:00
C
Lansweeper Hamm C
10-6
7
2018-11-09
20:00:00
Aaigem B
C
4-12
8
2018-11-17
19:30:00
C
Egmont B
14-2
9
2018-11-24
19:30:00
C
Erembodegem B
9-7
10
2018-12-01
19:30:00
C
Temse B
15-1
11
2018-12-08
19:30:00
Meteor B
C
13-3
12
2019-01-11
20:30:00
Kruibeke C
C
8-8
13
2019-01-19
19:30:00
C
HNO Assenede B
12-4
14
2019-01-26
19:00:00
Merelbeke G
C
7-9
15
0000-00-00
00:00:00
C
Vrij
16
2019-02-15
20:00:00
Nova B
C
7-9
17
2019-02-23
19:00:00
Lansweeper Hamm C
C
5-11
18
2019-03-09
19:30:00
C
Aaigem B
12-4
19
2019-03-15
20:00:00
Egmont B
C
3-13
20
2019-03-22
20:00:00
Erembodegem B
C
21
2019-03-29
20:00:00
Temse B
C
22
2019-04-06
19:30:00
C
Meteor B

Afdeling 3B - Prov. Oost-Vl. - Heren:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2018-09-15
19:00:00
Kruibeke D
D
9-7
2
2018-09-22
19:30:00
D
Grimminge A
10-6
3
2018-09-28
20:00:00
Nova C
D
7-9
4
2018-10-06
19:30:00
D
HNO Assenede A
9-7
5
2018-10-19
20:00:00
De Pinte B
D
9-7
6
2018-11-03
19:30:00
Galmaarden C
D
5-11
7
2018-11-10
19:30:00
D
Lobos B
9-7
8
2018-11-17
19:00:00
Gemo B
D
8-8
9
2018-11-24
19:30:00
D
Ronse A
6-10
10
2018-10-26
19:30:00
Sterke Stut B
D
12-4
11
0000-00-00
00:00:00
D
Vrij
12
2019-01-12
19:30:00
D
Kruibeke D
4-12
13
2019-01-19
20:00:00
Grimminge A
D
7-9
14
2019-01-26
19:30:00
D
Nova C
16-0 ff
15
2019-02-01
20:15:00
HNO Assenede A
D
15-1
16
2019-02-16
19:30:00
D
De Pinte B
6-10
17
2019-02-23
19:30:00
D
Galmaarden C
10-6
18
2019-03-09
19:00:00
Lobos B
D
10-6
19
2019-03-16
19:30:00
D
Gemo B
12-4
20
2019-03-22
20:00:00
Ronse A
D
21
2019-03-30
19:30:00
D
Sterke Stut B
22
0000-00-00
00:00:00
Vrij
D

Afdeling 4B - Prov. Oost-Vl. - Heren:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2018-09-14
20:00:00
Stekene G
E
7-9
2
2018-09-22
19:30:00
E
Ninove C
4-12
3
2018-09-28
20:00:00
Olsene C
E
4-12
4
2018-10-06
19:30:00
E
HNO Assenede C
11-5
5
2018-10-19
20:00:00
De Pinte C
E
9-7
6
2018-11-02
20:15:00
Ouwegem B
E
0-16 ff
7
2018-11-10
19:30:00
E
Meteor D
10-6
8
2018-11-17
19:00:00
Gemo C
E
5-11
9
2018-11-24
19:30:00
E
Wetteren D
12-4
10
2018-10-26
19:30:00
Sterke Stut D
E
3-13
11
2018-12-08
19:30:00
E
Grimminge B
13-3
12
2019-01-12
19:30:00
E
Stekene G
7-9
13
2019-01-19
19:00:00
Ninove C
E
16-0
14
2019-01-26
19:30:00
E
Olsene C
13-3
15
2019-02-01
20:15:00
HNO Assenede C
E
3-13
16
2019-02-16
19:30:00
E
De Pinte C
11-5
17
2019-02-23
19:30:00
E
Ouwegem B
12-4
18
2019-03-09
19:30:00
Meteor D
E
6-10
19
2019-03-16
19:30:00
E
Gemo C
11-5
20
2019-03-23
14:00:00
Wetteren D
E
21
2019-03-30
19:30:00
E
Sterke Stut D
22
2019-04-05
20:00:00
Grimminge B
E

Afdeling 4A - Prov. Oost-Vl. - Heren:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2018-09-14
20:00:00
Galmaarden D
F
8-8
2
2018-09-22
19:30:00
F
St. Pauwels F
11-5
3
2018-09-28
20:30:00
Gent B
F
9-7
4
2018-10-06
19:30:00
F
Nova E
8-8
5
2018-10-19
20:00:00
Merelbeke H
F
14-2
6
2018-11-02
20:15:00
Ouwegem A
F
10-6
7
2018-11-10
19:30:00
F
Zele C
1-15
8
2018-11-16
20:00:00
Egmont C
F
7-9
9
2018-11-24
19:30:00
F
Maldegem C
3-13
10
2018-12-01
19:00:00
Erembodegem C
F
15-1
11
2018-12-08
19:30:00
F
Temse C
12-4
12
2019-01-12
19:30:00
F
Galmaarden D
6-10
13
2019-01-18
20:00:00
St. Pauwels F
F
8-8
14
2019-01-26
19:30:00
F
Gent B
7-9
15
2019-02-01
20:00:00
Nova E
F
8-8
16
2019-02-16
19:30:00
F
Merelbeke H
0-16
17
2019-02-23
19:30:00
F
Ouwegem A
5-11
18
2019-03-09
19:00:00
Zele C
F
10-6
19
2019-03-16
19:30:00
F
Egmont C
6-10
20
2019-03-23
19:30:00
Maldegem C
F
21
2019-03-30
19:30:00
F
Erembodegem C
22
2019-04-05
20:30:00
Temse C
F

Afdeling 5E - Prov. Oost-Vl. - Heren:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2018-09-14
20:00:00
Stekene H
G
11-5
2
0000-00-00
00:00:00
G
Vrij
3
2018-09-29
19:00:00
St. Pauwels G
G
10-6
4
2018-10-06
19:30:00
G
Kruibeke G
10-6
5
2018-10-19
20:00:00
De Pinte D
G
13-3
6
0000-00-00
00:00:00
Vrij
G
7
2018-11-10
19:30:00
G
Sleidinge E
7-9
8
2018-11-16
20:00:00
Egmont D
G
4-12
9
2018-11-24
19:30:00
G
Zomergem D
15-1
10
2018-10-26
19:30:00
Sterke Stut E
G
10-6
11
2018-12-08
19:30:00
G
Lansweeper Hamm I
16-0
12
2019-01-12
19:30:00
G
Stekene H
14-2
13
0000-00-00
00:00:00
Vrij
G
14
2019-01-26
19:30:00
G
St. Pauwels G
5-11
15
2019-02-02
19:00:00
Kruibeke G
G
6-10
16
2019-02-16
19:30:00
G
De Pinte D
7-9
17
0000-00-00
00:00:00
G
Vrij
18
2019-03-09
14:30:00
Sleidinge E
G
10-6
19
2019-03-16
19:30:00
G
Egmont D
13-3
20
2019-03-23
14:00:00
Zomergem D
G
21
2019-03-30
19:30:00
G
Sterke Stut E
22
2019-04-05
20:00:00
Lansweeper Hamm I
G