Loading...
Sterktelijst Sporta


Sterktelijst Heren:

Volgnr Index Aansluitingsnr Naam Klassement
1
1
31337
HEYNINCK MICHAËL
B4
2
2
46023
DE TRAZEGNIES LUCAS
B6
3
3
9311
MEERSCHAUT GUY
C0
4
5
52885
DE MOOR GUIDO
C2
5
5
41289
HEYNDERICKX MICHIEL
C2
6
6
48202
MAROY FREDERIC
C4
7
8
7776
BORRY PASCAL
C6
8
8
46026
DESMIDT AIDEN-QUIN
C6
9
13
8425
DELATTRE WILLY
D0
10
13
9510
OP DE BEECK JEREMY
D0
11
13
9953
STEVENS DANIEL
D0
12
13
10205
VAN DAELE HARRY
D0
13
13
44228
VAN DAELE WIM
D0
14
15
31152
D'HEER ROBIN
D2
15
15
47476
VANDECASTEELE CHRIS
D2
16
16
47216
OP DE BEECK LENN
D4
17
18
8304
DE SMEDT KARINE
D6
18
18
46021
GEERTS JITSKE
D6
19
19
46914
DE CORT ERWIN
E0
20
25
41288
COLPAERT WIM
E2
21
25
35927
DE BURGGRAVE ANTOINE
E2
22
25
8255
DE POTTER FREDDY
E2
23
25
44893
STASSIJNS HERMAN
E2
24
25
10686
VANDENHENDE NICOLE
E2
25
25
10783
VERCAUTEREN GEERT
E2
26
31
7623
BAETENS MAGDA
E4
27
31
7882
CALLEBAUT PETRA
E4
28
31
46735
D'HAESE ELIAS
E4
29
31
44958
DE RUDDER JOHAN
E4
30
31
41292
ROELANDT RANALD
E4
31
31
50363
VANDECASTEELE SANDER
E4
32
33
7798
BRACKE GERT
E6
33
33
50112
SMET DIRK
E6
34
44
41248
BAUWENS ETIENNE
F
35
44
49529
DE MUL JOHAN
F
36
44
46726
DE PAUW ANNEMIE
F
37
44
8622
FAEMS CHRISTIAAN
F
38
44
8623
FAEMS GREET
F
39
44
49338
FU ZHENGRU
F
40
44
50987
HEYNINCK WARD
F
41
44
47128
HOUSSIAN ARTHUR
F
42
44
46095
STREMERSCH KOBE
F
43
44
46771
VAN DAM JELLE
F
44
44
47438
VERCAUTEREN KEVIN
F
45
57
53029
BLIJWEERT PIETER JAN
NG
46
57
53059
BOEL FELIX
NG
47
57
52492
CARNIER JOPPE
NG
48
57
53106
CERPENTIER SIMON
NG
49
57
51739
D'HOYE DAVID
NG
50
57
46909
DE BELEYR DOMINIEK
NG
51
57
47084
DE PAEPE ILKA
NG
52
57
46911
GEERTS GERRIT
NG
53
57
53027
LAUWERS WOUTER
NG
54
57
50364
VANDECASTEELE HANNE
NG
55
57
47628
VANDERVREKEN TIBEN
NG
56
57
47602
WULGAERT VIC
NG
57
57
53648
ZENNER LODE
NG

Sterktelijst Dames:

Volgnr Index Aansluitingsnr Naam Klassement


Rangschikking Sporta


Afdeling 1 - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Hof Ter Burst A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
St.-Pauwels A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Okapi Beveren B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
QLT Gent C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Troelant A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Kruibeke A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Nova B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Lede A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9
A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Orix tt A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Bernardus A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Galmaarden A
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 2B - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Hamme C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Aaigem B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Erpe-Mere B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Meteor A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Zele C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Erembodegem B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7
B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Nova E
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Nova C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Lede B
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 2A - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Okapi Beveren C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Aaigem C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Hamme B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Dynamica B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Kruibeke B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Zele B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7
C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Stekene A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Bernardus B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Troelant B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Nova D (af)
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 3A - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Dynamica C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Lede D
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Hamme D
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Hof Ter Burst B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Kruibeke C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Stekene B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Nova F
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Bernardus D
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Lokomotiv
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
D
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 3B - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Aaigem D
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Lede C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
QLT Gent D
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Erpe-Mere C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Meteor B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Bernardus C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Erembodegem C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Orix tt B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9
E
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Schendelbeke A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Galmaarden B
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 4 - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Orix tt C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Okapi Beveren D
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Troelant C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Hamme E
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
St.-Pauwels B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Kruibeke D
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Galmaarden C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
F
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Nova G
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Teneramonda A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Bernardus E
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 5 - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Lede E
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Erembodegem E
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Aaigem E
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
QLT Gent E
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
H
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Temse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Nova H
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Galmaarden D
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9
TTC De Kluizen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
G
0
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Teneramonda B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Erembodegem D
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 5 - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Lede E
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Erembodegem E
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Aaigem E
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
QLT Gent E
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
H
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Temse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Nova H
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Galmaarden D
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9
TTC De Kluizen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
G
0
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Teneramonda B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Erembodegem D
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.



Kalender en uitslagen Sporta


Afdeling 1 - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2021-09-13
20:00:00
QLT Gent C
A
4-2
2
2021-09-20
20:00:00
A
St.-Pauwels A
3
2021-09-27
20:30:00
Okapi Beveren B
A
4
2021-10-11
20:00:00
A
Hof Ter Burst A
5
2021-10-21
20:00:00
Troelant A
A
6
2021-10-25
20:00:00
A
Galmaarden A
7
2021-11-09
20:00:00
Kruibeke A
A
8
2021-11-15
20:00:00
A
Bernardus A
9
2021-11-25
20:00:00
Lede A
A
10
2021-11-29
20:00:00
A
Nova B
11
2021-12-07
20:00:00
Orix tt A
A
12
2022-01-10
20:00:00
A
QLT Gent C
13
2022-01-20
20:00:00
St.-Pauwels A
A
14
2022-01-24
20:00:00
A
Okapi Beveren B
15
2022-02-01
20:00:00
Hof Ter Burst A
A
16
2022-02-07
20:00:00
A
Troelant A
17
2022-02-14
20:00:00
Galmaarden A
A
18
2022-02-21
20:00:00
A
Kruibeke A
19
2022-03-08
20:00:00
Bernardus A
A
20
2022-03-14
20:00:00
A
Lede A
21
2022-03-21
20:00:00
Nova B
A
22
2022-03-28
20:00:00
A
Orix tt A

Afdeling 2B - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2021-09-13
20:00:00
Hamme C
B
2
2021-09-20
20:00:00
B
Meteor A
3
0000-00-00
00:00:00
Vrij 2
B
4
2021-10-11
20:00:00
B
Aaigem B
5
2021-10-20
20:00:00
Erpe-Mere B
B
6
2021-10-25
20:00:00
B
Lede B
7
2021-11-10
20:00:00
Zele C
B
8
2021-11-15
20:00:00
B
Nova E
9
2021-11-22
20:00:00
Erembodegem B
B
10
2021-11-29
20:00:00
B
Nova C
11
0000-00-00
00:00:00
Vrij 1
B
12
2022-01-10
20:00:00
B
Hamme C
13
2022-01-18
20:00:00
Meteor A
B
14
0000-00-00
00:00:00
B
Vrij 2
15
2022-02-01
20:30:00
Aaigem B
B
16
2022-02-07
20:00:00
B
Erpe-Mere B
17
2022-02-17
20:00:00
Lede B
B
18
2022-02-21
20:00:00
B
Zele C
19
2022-03-09
20:00:00
Nova E
B
20
2022-03-14
20:00:00
B
Erembodegem B
21
2022-03-21
20:00:00
Nova C
B
22
0000-00-00
00:00:00
B
Vrij 1

Afdeling 2A - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2021-09-13
20:00:00
Hamme B
C
2
2021-09-20
20:00:00
C
Kruibeke B
3
2021-09-27
20:30:00
Okapi Beveren C
C
4
2021-10-11
20:00:00
C
Aaigem C
5
2021-10-18
20:00:00
Dynamica B
C
6
2021-10-25
20:00:00
C
Troelant B
7
2021-11-10
20:00:00
Zele B
C
8
2021-11-15
20:00:00
C
Bernardus B
9
0000-00-00
00:00:00
Vrij
C
10
2021-11-29
20:00:00
C
Nova D
0-0 (af)
11
2021-12-07
20:30:00
Stekene A
C
12
2022-01-10
20:00:00
C
Hamme B
13
2022-01-18
20:00:00
Kruibeke B
C
14
2022-01-24
20:00:00
C
Okapi Beveren C
15
2022-02-01
20:30:00
Aaigem C
C
16
2022-02-07
20:00:00
C
Dynamica B
17
2022-02-14
20:00:00
Troelant B
C
18
2022-02-21
20:00:00
C
Zele B
19
2022-03-08
20:00:00
Bernardus B
C
20
0000-00-00
00:00:00
C
Vrij
21
2022-03-21
20:00:00
Nova D
C
0-0 (af)
22
2022-03-28
20:00:00
C
Stekene A

Afdeling 3A - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2021-09-13
20:00:00
Dynamica C
D
2
2021-09-20
20:00:00
D
Kruibeke C
3
2021-09-28
20:00:00
Lede D
D
4
2021-10-11
20:00:00
D
Hof Ter Burst B
5
2021-10-18
20:00:00
Hamme D
D
6
0000-00-00
00:00:00
D
Vrij 1
7
2021-11-08
20:00:00
Lokomotiv
D
8
2021-11-15
20:00:00
D
Nova F
9
0000-00-00
00:00:00
Vrij 2
D
10
2021-11-29
20:00:00
D
Bernardus D
11
2021-12-07
20:30:00
Stekene B
D
12
2022-01-10
20:00:00
D
Dynamica C
13
2022-01-18
20:00:00
Kruibeke C
D
14
2022-01-24
20:00:00
D
Lede D
15
2022-02-01
20:00:00
Hof Ter Burst B
D
16
2022-02-07
20:00:00
D
Hamme D
17
0000-00-00
00:00:00
Vrij 1
D
18
2022-02-21
20:00:00
D
Lokomotiv
19
2022-03-09
20:00:00
Nova F
D
20
0000-00-00
00:00:00
D
Vrij 2
21
2022-03-22
20:00:00
Bernardus D
D
22
2022-03-28
20:00:00
D
Stekene B

Afdeling 3B - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2021-09-13
20:00:00
E
Erpe-Mere C
2
2021-09-21
20:00:00
Bernardus C
E
3
2021-09-27
20:00:00
E
Erembodegem C
4
0000-00-00
00:00:00
Vrij
E
5
2021-10-18
20:00:00
E
Aaigem D
6
2021-10-26
20:00:00
Lede C
E
7
2021-11-08
20:00:00
E
QLT Gent D
8
2021-11-15
20:00:00
Galmaarden B
E
9
2021-11-22
20:00:00
E
Meteor B
10
2021-11-29
20:00:00
Schendelbeke A
E
11
2021-12-06
20:00:00
E
Orix tt B
12
2022-01-12
20:00:00
Erpe-Mere C
E
13
2022-01-17
20:00:00
E
Bernardus C
14
2022-01-24
20:00:00
Erembodegem C
E
15
0000-00-00
00:00:00
E
Vrij
16
2022-02-08
20:30:00
Aaigem D
E
17
2022-02-14
20:00:00
E
Lede C
18
2022-02-21
20:00:00
QLT Gent D
E
19
2022-03-07
20:00:00
E
Galmaarden B
20
2022-03-15
20:00:00
Meteor B
E
21
2022-03-21
20:00:00
E
Schendelbeke A
22
2022-03-29
20:00:00
Orix tt B
E

Afdeling 4 - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2021-09-13
20:00:00
F
Hamme E
3-0
2
2021-09-20
20:00:00
Teneramonda A
F
3
2021-09-27
20:00:00
F
Galmaarden C
4
2021-10-12
20:00:00
Kruibeke D
F
5
2021-10-18
20:00:00
F
Orix tt C
6
2021-10-25
20:30:00
Okapi Beveren D
F
7
2021-11-08
20:00:00
F
Troelant C
8
2021-11-15
20:00:00
Bernardus E
F
9
2021-11-22
20:00:00
F
St.-Pauwels B
10
2021-12-01
20:00:00
Nova G
F
11
0000-00-00
00:00:00
F
Vrij
12
2022-01-10
20:00:00
Hamme E
F
13
2022-01-17
20:00:00
F
Teneramonda A
14
2022-01-24
20:00:00
Galmaarden C
F
15
2022-01-31
20:00:00
F
Kruibeke D
16
2022-02-10
20:00:00
Orix tt C
F
17
2022-02-14
20:00:00
F
Okapi Beveren D
18
2022-02-24
20:00:00
Troelant C
F
19
2022-03-07
20:00:00
F
Bernardus E
20
2022-03-17
20:00:00
St.-Pauwels B
F
21
2022-03-21
20:00:00
F
Nova G
22
0000-00-00
00:00:00
Vrij
F

Afdeling 5 - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2021-09-13
20:00:00
G
St.-Niklase H
2
2021-09-20
20:00:00
Nova H
G
2
2021-09-20
20:00:00
Galmaarden D
H
3
2021-09-27
20:00:00
G
Galmaarden D
3
2021-09-27
20:00:00
H
Temse
4
2021-10-13
20:30:00
Temse
G
4
2021-10-12
20:30:00
Aaigem E
H
5
2021-10-18
20:00:00
G
Aaigem E
5
2021-10-18
20:00:00
H
6
2021-10-26
20:00:00
Lede E
G
6
2021-10-25
20:00:00
QLT Gent E
H
7
2021-11-08
20:00:00
G
QLT Gent E
7
2021-11-08
20:00:00
H
Nova H
8
2021-11-15
20:00:00
Erembodegem D
G
8
2021-11-15
20:00:00
Erembodegem E
H
9
2021-11-22
20:00:00
G
Erembodegem E
9
2021-11-22
20:00:00
H
Lede E
10
2021-11-29
20:00:00
Teneramonda B
G
10
2021-11-29
20:00:00
Erembodegem D
H
11
2021-12-06
20:00:00
G
11
2021-12-06
20:00:00
H
Teneramonda B
12
2022-01-10
20:00:00
H
St.-Niklase G
13
2022-01-17
20:00:00
G
Nova H
13
2022-01-17
20:00:00
H
Galmaarden D
14
2022-01-24
20:00:00
Galmaarden D
G
14
2022-01-26
20:30:00
Temse
H
15
2022-01-31
20:00:00
G
Temse
15
2022-01-31
20:00:00
H
Aaigem E
16
2022-02-08
20:30:00
Aaigem E
G
16
2022-02-09
20:00:00
H
17
2022-02-14
20:00:00
G
Lede E
17
2022-02-14
20:00:00
H
QLT Gent E
18
2022-02-21
20:00:00
QLT Gent E
G
18
2022-02-21
20:00:00
Nova H
H
19
2022-03-07
20:00:00
G
Erembodegem D
19
2022-03-07
20:00:00
H
Erembodegem E
20
2022-03-14
20:00:00
Erembodegem E
G
20
2022-03-15
20:00:00
Lede E
H
21
2022-03-21
20:00:00
H
Erembodegem D
21
2022-03-21
20:00:00
G
Teneramonda B
22
2022-03-28
20:00:00
Teneramonda B
H
22
2022-03-30
20:00:00
G

Afdeling 5 - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2021-09-13
20:00:00
G
St.-Niklase H
2
2021-09-20
20:00:00
Nova H
G
2
2021-09-20
20:00:00
Galmaarden D
H
3
2021-09-27
20:00:00
G
Galmaarden D
3
2021-09-27
20:00:00
H
Temse
4
2021-10-13
20:30:00
Temse
G
4
2021-10-12
20:30:00
Aaigem E
H
5
2021-10-18
20:00:00
G
Aaigem E
5
2021-10-18
20:00:00
H
6
2021-10-26
20:00:00
Lede E
G
6
2021-10-25
20:00:00
QLT Gent E
H
7
2021-11-08
20:00:00
G
QLT Gent E
7
2021-11-08
20:00:00
H
Nova H
8
2021-11-15
20:00:00
Erembodegem D
G
8
2021-11-15
20:00:00
Erembodegem E
H
9
2021-11-22
20:00:00
G
Erembodegem E
9
2021-11-22
20:00:00
H
Lede E
10
2021-11-29
20:00:00
Teneramonda B
G
10
2021-11-29
20:00:00
Erembodegem D
H
11
2021-12-06
20:00:00
G
11
2021-12-06
20:00:00
H
Teneramonda B
12
2022-01-10
20:00:00
H
St.-Niklase G
13
2022-01-17
20:00:00
G
Nova H
13
2022-01-17
20:00:00
H
Galmaarden D
14
2022-01-24
20:00:00
Galmaarden D
G
14
2022-01-26
20:30:00
Temse
H
15
2022-01-31
20:00:00
G
Temse
15
2022-01-31
20:00:00
H
Aaigem E
16
2022-02-08
20:30:00
Aaigem E
G
16
2022-02-09
20:00:00
H
17
2022-02-14
20:00:00
G
Lede E
17
2022-02-14
20:00:00
H
QLT Gent E
18
2022-02-21
20:00:00
QLT Gent E
G
18
2022-02-21
20:00:00
Nova H
H
19
2022-03-07
20:00:00
G
Erembodegem D
19
2022-03-07
20:00:00
H
Erembodegem E
20
2022-03-14
20:00:00
Erembodegem E
G
20
2022-03-15
20:00:00
Lede E
H
21
2022-03-21
20:00:00
H
Erembodegem D
21
2022-03-21
20:00:00
G
Teneramonda B
22
2022-03-28
20:00:00
Teneramonda B
H
22
2022-03-30
20:00:00
G