Loading...
Sterktelijst Sporta


Sterktelijst Jeugd:

Volgnr Index Aansluitingsnr Naam Klassement
1
2
47216
OP DE BEECK LENN
C6
2
2
50363
VANDECASTEELE SANDER
C6
3
3
47602
WULGAERT VIC
E0
4
4
52492
CARNIER JOPPE
E2
5
21
53059
BOEL FELIX
NG
6
21
56425
COLMAN VINCE
NG
7
21
53915
DE GROOT LOWIE
NG
8
21
54203
DE VOS JESSE
NG
9
21
55407
HONORÉ MAXIMILIEN
NG
10
21
54806
KUKULIER ARSENII
NG
11
21
54803
NAUDTS JOREN
NG
12
21
55408
NICQUE MAURO
NG
13
21
54359
ROOSEN HANNES
NG
14
21
56394
VAN DEN BROUCK RICO
NG
15
21
54937
VAN EETVELT VINCE
NG
16
21
54202
VAN LOKEREN PALLIETER
NG
17
21
50364
VANDECASTEELE HANNE
NG
18
21
47628
VANDERVREKEN TIBEN
NG
19
21
56424
VANEYCKEN KORNEEL
NG
20
21
54804
VERELST LUCAS
NG
21
21
47129
VERROEYE LEANDER
NG


Rangschikking Sporta


Afdeling 2 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Nova B
8
7
1
0
59
21
194
89
22
2
A
8
5
3
0
46
34
162
134
18
3
Bernardus A
8
3
4
1
40
40
155
143
15
4
Teneramonda A
8
3
5
0
31
49
122
177
14
5
Hof Ter Burst A
8
1
6
1
24
56
96
186
11

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 2T - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
A
4
4
0
0
30
10
97
45
12
2
Kruibeke A
4
2
2
0
16
24
66
87
8
3
Hamme A
4
2
2
0
20
20
75
75
8
4
Bernardus A
3
1
2
0
15
15
53
57
5
5
Teneramonda A
3
0
3
0
9
21
44
71
3

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 3 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Hamme A
10
9
0
1
72
28
238
118
29
2
Nova C
10
7
1
2
78
22
249
119
26
3
Temse A
10
5
5
0
55
45
206
172
20
4
B
10
4
4
2
48
52
179
191
20
5
Hof Ter Burst B
10
2
7
1
27
73
122
245
15
6
Zele C
10
0
10
0
20
80
101
250
10

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 3T - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Nova C
5
5
0
0
43
7
134
47
15
2
Hof Ter Burst A
5
3
1
1
30
20
114
83
12
3
Temse A
5
3
1
1
28
22
99
87
12
4
B
5
2
3
0
23
27
89
100
9
5
Hof Ter Burst B
5
1
4
0
15
35
59
114
7
6
Hamme B
5
0
5
0
11
39
64
128
5

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 4 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Hamme B
10
8
2
0
74
26
248
117
26
2
Temse B
10
7
2
1
67
33
226
134
25
3
C
10
4
4
2
52
48
193
180
20
4
Teneramonda B
10
4
5
1
44
56
169
188
19
5
Kruibeke B
10
2
5
3
36
64
128
213
17
6
Kruibeke C
10
1
8
1
27
73
109
241
12

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 4T - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Stekene A
5
5
0
0
43
7
136
33
15
2
Zele C
5
3
1
1
29
21
100
78
12
3
Temse B
5
2
2
1
22
28
87
96
10
4
C
5
2
2
1
27
23
94
84
10
5
Kruibeke B
4
0
3
1
10
30
38
99
5
6
Teneramonda B
4
0
4
0
9
31
41
106
4

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.



Kalender en uitslagen Sporta


Afdeling 2 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
0000-00-00
00:00:00
A
Vrij
2
2023-09-23
09:30:00
Nova B
A
7-3
3
2023-09-30
14:00:00
A
Teneramonda A
6-4
4
2023-10-14
14:00:00
Hof Ter Burst A
A
0-10
5
2023-10-21
14:00:00
A
Bernardus A
7-3
6
0000-00-00
00:00:00
Vrij
A
7
2023-11-11
14:00:00
A
Nova B
4-6
8
2023-11-18
14:00:00
Teneramonda A
A
7-3
9
2023-11-25
14:00:00
A
Hof Ter Burst A
7-3
10
2023-12-02
09:30:00
Bernardus A
A
4-6

Afdeling 2T - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
12
2024-01-13
14:00:00
A
Kruibeke A
9-1
13
2024-01-20
14:00:00
Teneramonda A
A
2-8
14
0000-00-00
00:00:00
A
Vrij
15
2024-02-03
14:00:00
A
Bernardus A
6-4
16
2024-02-10
10:00:00
Hamme A
A
3-7
17
2024-02-24
14:00:00
Kruibeke A
A
18
2024-03-02
14:00:00
A
Teneramonda A
19
0000-00-00
00:00:00
Vrij
A
20
2024-03-16
09:30:00
Bernardus A
A
21
2024-03-23
14:00:00
A
Hamme A

Afdeling 3 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2023-09-16
14:00:00
B
Zele C
10-0
2
2023-09-23
09:30:00
Nova C
B
8-2
3
2023-09-30
14:00:00
B
Hamme A
2-8
4
2023-10-14
14:00:00
Hof Ter Burst B
B
5-5
5
2023-10-21
14:00:00
B
Temse A
6-4
6
2023-10-28
10:00:00
Zele C
B
3-7
7
2023-11-11
14:00:00
B
Nova C
5-5
8
2023-11-18
10:00:00
Hamme A
B
10-0
9
2023-11-25
14:00:00
B
Hof Ter Burst B
8-2
10
2023-10-07
14:00:00
Temse A
B
7-3

Afdeling 3T - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
12
2024-01-13
14:00:00
B
Temse A
3-7
13
2024-01-20
14:00:00
Hof Ter Burst A
B
6-4
14
2024-01-27
14:00:00
B
Hof Ter Burst B
8-2
15
2024-02-03
14:00:00
B
Nova C
2-8
16
2024-02-10
10:00:00
Hamme B
B
4-6
17
2024-02-24
14:00:00
Temse A
B
18
2024-03-02
14:00:00
B
Hof Ter Burst A
19
2024-03-09
14:00:00
Hof Ter Burst B
B
20
2024-03-16
09:30:00
Nova C
B
21
2024-03-23
14:00:00
B
Hamme B

Afdeling 4 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2023-09-16
14:00:00
C
Temse B
5-5
2
2023-09-23
14:00:00
Kruibeke C
C
3-7
3
2023-09-30
14:00:00
C
Hamme B
7-3
4
2023-10-14
14:00:00
Teneramonda B
C
3-7
5
2023-10-21
14:00:00
C
Kruibeke B
4-6
6
2023-10-28
10:00:00
Temse B
C
6-4
7
2023-11-11
14:00:00
C
Kruibeke C
7-3
8
2023-11-18
10:00:00
Hamme B
C
8-2
9
2023-11-25
14:00:00
C
Teneramonda B
4-6
10
2023-12-02
14:00:00
Kruibeke B
C
5-5

Afdeling 4T - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
12
2024-01-13
14:00:00
C
Kruibeke B
9-1
13
2024-01-20
10:00:00
Zele C
C
8-2
14
2024-01-27
14:00:00
C
Temse B
5-5
15
2024-02-03
14:00:00
C
Teneramonda B
10-0
16
2024-02-10
14:00:00
Stekene A
C
9-1
17
2024-02-24
14:00:00
Kruibeke B
C
18
2024-03-02
14:00:00
C
Zele C
19
2024-03-09
10:00:00
Temse B
C
20
2024-03-16
14:00:00
Teneramonda B
C
21
2024-03-23
14:00:00
C
Stekene A