Loading...
Sterktelijst Sporta


Sterktelijst Jeugd:

Volgnr Index Aansluitingsnr Naam Klassement
1
1
47216
OP DE BEECK LENN
D4
2
3
46735
D'HAESE ELIAS
E4
3
3
50363
VANDECASTEELE SANDER
E4
4
8
49338
FU ZHENGRU
F
5
8
50987
HEYNINCK WARD
F
6
8
47128
HOUSSIAN ARTHUR
F
7
8
46095
STREMERSCH KOBE
F
8
8
46771
VAN DAM JELLE
F
9
18
53029
BLIJWEERT PIETER JAN
NG
10
18
53059
BOEL FELIX
NG
11
18
52492
CARNIER JOPPE
NG
12
18
53106
CERPENTIER SIMON
NG
13
18
47084
DE PAEPE ILKA
NG
14
18
53027
LAUWERS WOUTER
NG
15
18
50364
VANDECASTEELE HANNE
NG
16
18
47628
VANDERVREKEN TIBEN
NG
17
18
47602
WULGAERT VIC
NG
18
18
53648
ZENNER LODE
NG


Rangschikking Sporta


Afdeling 1 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Zele A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Okapi Beveren A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Kruibeke A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Erpe-Mere A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
A
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 2 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Zele B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Nova A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Teneramonda A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
B
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 2 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Zele B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Nova A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Teneramonda A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
B
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.

Afdeling 4 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Plaats Ploegnaam AI GI VI DI GW VW GS VS Punten
1
Teneramonda B
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Nova D
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Nova C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Hof Ter Burst A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Temse A
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6
D
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.



Kalender en uitslagen Sporta


Afdeling 1 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2021-09-18
14:00:00
A
Kruibeke A
2
0000-00-00
00:00:00
Vrij
A
3
2021-10-02
14:00:00
A
Erpe-Mere A
4
2021-10-16
10:00:00
Zele A
A
5
2021-10-23
14:00:00
A
Okapi Beveren A
6
2021-10-30
14:00:00
Kruibeke A
A
7
0000-00-00
00:00:00
A
Vrij
8
2021-11-20
09:30:00
Erpe-Mere A
A
9
2021-11-27
14:00:00
A
Zele A
10
2021-12-04
10:00:00
Okapi Beveren A
A

Afdeling 2 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2021-09-18
14:00:00
B
St.-Niklase C
2
2021-09-25
14:00:00
Teneramonda A
C
2
0000-00-00
00:00:00
Vrij
B
3
2021-10-02
14:00:00
C
Nova A
3
2021-10-02
14:00:00
B
Teneramonda A
4
0000-00-00
00:00:00
Vrij
C
4
2021-10-16
10:00:00
Zele B
B
5
2021-10-23
14:00:00
C
Zele B
5
2021-10-23
14:00:00
B
Nova A
6
2021-10-30
14:00:00
C
St.-Niklase B
7
2021-11-13
14:00:00
C
Teneramonda A
7
0000-00-00
00:00:00
B
Vrij
8
2021-11-20
09:30:00
Nova A
C
8
2021-11-20
14:00:00
Teneramonda A
B
9
0000-00-00
00:00:00
C
Vrij
9
2021-11-27
14:00:00
B
Zele B
10
2021-12-04
10:00:00
Zele B
C
10
2021-12-04
09:30:00
Nova A
B

Afdeling 2 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2021-09-18
14:00:00
B
St.-Niklase C
2
2021-09-25
14:00:00
Teneramonda A
C
2
0000-00-00
00:00:00
Vrij
B
3
2021-10-02
14:00:00
C
Nova A
3
2021-10-02
14:00:00
B
Teneramonda A
4
0000-00-00
00:00:00
Vrij
C
4
2021-10-16
10:00:00
Zele B
B
5
2021-10-23
14:00:00
C
Zele B
5
2021-10-23
14:00:00
B
Nova A
6
2021-10-30
14:00:00
C
St.-Niklase B
7
2021-11-13
14:00:00
C
Teneramonda A
7
0000-00-00
00:00:00
B
Vrij
8
2021-11-20
09:30:00
Nova A
C
8
2021-11-20
14:00:00
Teneramonda A
B
9
0000-00-00
00:00:00
C
Vrij
9
2021-11-27
14:00:00
B
Zele B
10
2021-12-04
10:00:00
Zele B
C
10
2021-12-04
09:30:00
Nova A
B

Afdeling 4 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:

Week Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Score
1
2021-09-18
14:00:00
D
Hof Ter Burst A
2
2021-09-25
09:30:00
Nova D
D
3
2021-10-02
14:00:00
D
Temse A
4
2021-10-16
14:00:00
Teneramonda B
D
5
2021-10-23
14:00:00
D
Nova C
6
2021-10-30
14:00:00
Hof Ter Burst A
D
7
2021-11-13
14:00:00
D
Nova D
8
2021-11-21
10:00:00
Temse A
D
9
2021-11-27
14:00:00
D
Teneramonda B
10
2021-12-04
09:30:00
Nova C
D